Home / Reklamní stojany / Reklamní stojany jine

PROAL Reklamní stojany
Reklamní stojany

Stojany "jine"

Reklamní stojany INFO

"INFO"

Samonosná konstrukce z profilu Vario uchycena na kulatém ocelovém podstavci o průměru 500mm, v černé barvě. Tabule OVZ formátu DIN B2, navíc namontovány dvě poličky formátu A4 z ohýbaného hliníkového plechu, komaxitovaných barvami RAL. Výška, barva, množství a formát poliček dle dohody
Reklamní stojany INFO NA LETÁKY

"INFO" NA LETÁKY

Samonosná konstrukce z profilu Vario uchycena na kulatém ocelovém podstavci o průměru 500mm, v černé barvě. Tři akrylátové poličky jsou k profilu přišroubované hliníkovými kostkami. V horní části je panel na logo. Výška, barva, množství a formát poliček dle dohody
Reklamní stojany INFO LOGO + POLIČKA

"INFO" LOGO + POLIČKA

Samonosná konstrukce z profilu Vario uchycena na kulatém ocelovém podstavci o průměru 500mm, v černé barvě. Stojan je příkladem funkční prezentace firmy: počínajíc akrylátovou poličkou na reklamní materiály, přes tabuli OVZ formátu DIN B2, končíc logem firmy umístěným v horní časti stojanu. Výška, barva, množství a formát poliček dle dohody.
Reklamní stojany KOMBI II ROZKLÁDACÍ

KOMBI II ROZKLÁDACÍ

Stojan je vyroben z hliníkových profilů eloxovaných. 2 tabule OVZ formátu DIN A2 jsou montovány ke konstrukci svorkami. Stojan je vyroben z hliníkových trubek (d=25mm). Podstavec tvoří dva litinové talíře, každý o váze 9kg, což zaručuje stabilitu. Police z plexi o rozměrech 580x220 dovoluje umístit reklamní materiály. Konstrukce dovoluje rychlou montáž i demontáž. Za příplatek dodávaný kryt. Výška 1.750mm, šířka 680mm, váha asi 20kg.
Reklamní stojany KOMBI

KOMBI

Stojan je vyroben z hliníkových profilů eloxovaných. Tabule OVZ v profilu 32mm s rohy rovnými nebo oblými. Je možné pod tabuli umístit polici z plexi tl. 4mm.
Stojan s tabulí DIN A1: výška 1.800mm, šířka 640mm.
Stojan s tabulí DIN B1: výška 1.850mm, šířka 745mm.
Reklamní stojany VARIO

VARIO

Je vyroben z hliníkových profilů, které umožňují pomocí imbusového klíče měnit postavení polic. Stojan je rozkládací s možností balení do krytu, což umožňuje jednoduchý transport. Rozměry a barevná úprava vždy dle dohody. Je možné ho vyrobit ve verzi umožňující prezentovat telefony, obuv atp. Výška 1.800mm.

Nabizíme taky..

Reklamní stojany Classic, s podsvícenou kazetou, pohyblivé a nožka


Stojany dle návrhu zákazníka


Reklamní stojany dle návrhu zákazníka

Zaklapávací rámy


Zaklapávací rámy