Home / Reklamní stojany / Reklamní stojany nožka

PROAL Reklamní stojany
Reklamní stojany

Stojany nožka

Reklamní stojany NOŽKA JEDNOSTRANNÝ

"NOŽKA" JEDNOSTRANNÝ

Samonosná konstrukce z hliníkové trubky (d=25mm) je osazena na litinovém talíři, který zabezpečuje stojanu stabilitu. Tabule OVZ formátu Din B2 je přichycena k trubce dvěma svorkami, umožňujícíma rychlou montáž a demontáž stojanu. Dodává se eloxovaný nebo barevně komaxitován. Jiný formát a výška stojanu dle dohody.
Reklamní stojany NOŽKA DVOUSTRANNÝ

"NOŽKA" DVOUSTRANNÝ

Samonosná konstrukce ze speciálního profilu je osazena na ocelovém podstavci černé barvy o průměru 500mm. 2 tabule OVZ formátu Din B2 jsou šroubovány k profilu. Dodává se eloxovaný nebo barevně komaxitován. Jiný formát a výška stojanu dle dohody.
Reklamní stojany AERO I

AERO I

Stojan je zjednodušenou verzi stojanu AERO. Skláda se ze 4 skřínek na prospekty DIN A4
Reklamní stojany AERO II

AERO II

Konstrukce z hliníkových profilů eloxovaných. 6 skřínek na prospekty DIN A4, 2 skřínky o rozměrech 220x580mm vyrobené z hmoty altuglas (tl. 3mm). V horní časti je umístěna tabule OVZ 420x297mm pro logo, nebo jiný reklamně-informační materiál. Rozměry stojanu dle přaní zákazníka. Výška 1.750mm, šířka 1.120mm.
Reklamní stojany AERO

AERO

Konstrukce z hliníkových profilů eloxovaných. 8 skřínek na prospekty DIN A4 z plexi 3mm. V horní části stojanu je vmontován panel na logo

Nabizíme taky..

Reklamní stojany classic, s podsvícenou kazetou, pohyblivé a jine


Stojany dle návrhu zákazníka


Reklamní stojany dle návrhu zákazníka

Zaklapávací rámy


Zaklapávací rámy