Speciální hliníkové profily

speciální hliníkové profily

Hliníkové profily speciální

Speciální hliníkové profily – profily složitějších tvarů. Tyto hliníkové profily mají specifické využití, ke kterému jsou přímo vyráběné. Profily speciálního určení jako např. k polykarbonátům, reklamní, pro WC kabiny, pro vitríny, prezentační stojany a výstavnícký systémy apod.

Výkresové  profily jsou vyráběny na základě specifických požadavků. Na základě výkresové dokumentace vám nezávazně vypracujeme nabídku na dodávku těchto profilů.

Profily pro polykarbonát

al profily pro polykarbonátové desky

Klasický, profesionální způsob montáže polykarbonátových desek je pomocí přítlačné hliníkové lišty a těsnicí gumy.
Otevřené komůrky na okrajích desek musí být zajištěny před vniknutím vlhkosti a prachu. Obě tyto hrany je následně nutné ještě zajistit příslušným, ukončovacím U-profilem nebo F-profilem, který zpevní desku a především zajistí uzavírací pásku před jejím uvolněním

Prezentační systém

Chystáte se na výstavu nebo potřebujete prezentovat vaši firmu na veletrhu a přemýšlíte, kde získat s nízkými náklady veletržní stánky pro vaše výstavní expozice? Hledáte moderní veletržní stánky a výstavní expozice s variabilní možností sestavení, bezúdržbovým provozem, snadnou skladovatelností i montáží ? Výstavní expozice pro vás nemusí být žádnou starostí a vaše prezentace v rámci veletrhů bude efektivní.

Ze systémových, eloxovaných hliníkových profilů, realizujeme vitríny, prezentační panely a expozice.

Světelné panely
speciální hliníkové profily pro světelné panely

Dva systémy hliníkovych profilů pro výrobu jednostranných a oboustranných reklamních světelných panelů.
Velmi zajímavý systém “Clik”.
Dvoudílný nebo trojdílný profil, díky použití rámce, který lze demontovat, umožňuje jednoduchý přístup dovnitř světelné reklamy bez nutnosti jeho rozšroubování.
Použitý systém značně usnadňuje montáž a zároveň případnou výměnu osvětlení.

Sanitární příčky

speciální profily pro WC kabiny PROAL Ostrava

Interiérové příčky je konstrukční systém používající jako svůj základ desky z vysokotlakého laminátu, nazývaného někdy též kompakt nebo HPL, které je oboustranně potažené melaminovou folií.

Nabízíme speciální hliníkové profily a kování pro sanitární příčky a WC kabiny

Klaprámy
Pro zaklapávací rámy

Klaprámy neboli zaklapávací rámy jsou jedním z moderních a velmi atraktivních způsobů prezentace nejrůznějších oznámení, plakátů či jiných tiskovin. Ty skvěle zaujmou nejen v kancelářském prostředí, ale i při venkovním využití.

Elegantní hliníkové rámy je možno velice snadno připevnit ke zdi, kde nezaberou prakticky žádné místo a stanou se tak středem pozornosti. Samotná výměna obsahu v klaprámu je pak velmi jednoduchá, protože stačí pouze sklopit jednu ze stran rámu a tiskovinu pohodlně vložit, což zabere jen pár vteřin.

Ostatní hliníkové profily
Ostatní

Speciální hliníkové profily pro různé použití.  Zde naleznete profily pro fotovoltaiku a klimatyzace, stavební, nábytkové a ostatní. Některé typy jsou skladem pouze sezónně, jiné pouze na objednávku.

Výroba hliníkových profilů

výroba hliníkových profilů

Zakázková výroba hliníkových profilů. Dodáváme také kromě standardních profily dle technické dokumentace klientů. V rámci realizace nabízíme poradenství při konstrukci těchto nových profilů.

Výroba je certifikována dle ISO9001.

Nenašli jste něco?

Nenašli jste tvar, který požadujete ? Kontkatujte nás a pokusíme se společně najít vhodné řešení. Máme přístup k mnoha nástrojům pro speciální hliníkové profily.

Eloxované hliníkové profily

Na přání zákazníka nabízíme eloxované hliníkové profily.

Délka profilů

Hliníkové profily vedeme v 4 a 6ti metrových tyčích. Řežeme na požadovanou délku s přesností +/-1mm.

Doprava

K dopravě využíváme služeb společnosti TOPTRANS. Zboží zasíláme po celé ČR a SR standardně do 24 hodin.4