Standardní hliníkové profily

hliníkové profily standardní

Standardní hliníkové profily

Standardní hliníkové profily ze slitin EN AW-6060 a 6063 (AlMgSi0,5).
Standardní profily základních tvarů jako jsou trubky kruhové, jekly, úhelníky rovnoramenné a nerovnoramenné, U-profily, C-profily ,I-profily (nosníky),profily tvaru T, a Z vedeme bez povrchové úpravy ve skladech nebo na objednávku. Veškeré hliníkové profily nabízené k přímému prodeji držíme skladem nebo máme k dispozici v krátkém termínu.

Níže zvolte typ profilu.

Trubky kruchové

Trubky kruchové

Hliníkové trubky kruhové dodáváme z konstrukčních slitin hliníku 6060 a 6063. Jedná se o základní slitiny používané k výrobě lisovaných profilů. Tyto slitiny jsou velmi dobře svařitelné, vhodné k eloxování a dobře se obrábějí. Právě díky těmto vlastnostem našly široké uplatnění ve stavebnictví (fasády, okna a dveře), automobilovém průmyslu, lehkém průmyslu atd.

Trubky kruchové ze slitin 6060 a 6063

Trubky obdélníkové

Hliníkové trubky obdélníkové (jekly)

Hliníkové trubky obdélníkové (uzavřené jekly, obdélníkového půdorysu) dodáváme z konstrukčních slitin hliníku 6060 a 6063. Jedná se o základní slitiny používané k výrobě lisovaných profilů. Tyto slitiny jsou velmi dobře svařitelné, vhodné k eloxování a dobře se obrábějí. Právě díky těmto vlastnostem našly široké uplatnění ve stavebnictví (fasády, okna a dveře), automobilovém průmyslu, lehkém průmyslu atd.

Trubky obdélníkové ze slitin 6060 a 6063

Úhelníky

Úhelníky hliníkové

Úhelníky hliníkové rovnoramenné a nerovnoramenné dodáváme z konstrukčních slitin hliníku 6060 a 6063. Jedná se o základní slitiny používané k výrobě lisovaných profilů. Tyto slitiny jsou velmi dobře svařitelné, vhodné k eloxování a dobře se obrábějí. Právě díky těmto vlastnostem našly široké uplatnění ve stavebnictví (fasády, okna a dveře), automobilovém průmyslu, lehkém průmyslu atd.

Úhelníky ze slitin 6060 a 6063

Úhelníky ozdobné

Úhelníky ozdobné

Úhelníky ozdobné dodáváme z konstrukčních slitin hliníku 6060 a 6063. Jedná se o základní slitiny používané k výrobě lisovaných profilů. Tyto slitiny jsou velmi dobře svařitelné, vhodné k eloxování a dobře se obrábějí. Právě díky těmto vlastnostem našly široké uplatnění ve stavebnictví (fasády, okna a dveře), automobilovém průmyslu, lehkém průmyslu atd.

Úhelníky ozdobné ze slitin 6060 a 6063

U profily

Hliníkové U profily

Hliníkové U profily dodáváme z konstrukčních slitin hliníku 6060 a 6063. Jedná se o základní slitiny používané k výrobě lisovaných profilů. Tyto slitiny jsou velmi dobře svařitelné, vhodné k eloxování a dobře se obrábějí. Právě díky těmto vlastnostem našly široké uplatnění ve stavebnictví (fasády, okna a dveře), automobilovém průmyslu, lehkém průmyslu atd.

U profily ze slitin 6060 a 6063

Z profily

hliníkové profily Z

Standardní profily tvaru Z dodáváme z konstrukčních slitin hliníku 6060 a 6063. Jedná se o základní slitiny používané k výrobě lisovaných profilů. Tyto slitiny jsou velmi dobře svařitelné, vhodné k eloxování a dobře se obrábějí. Právě díky těmto vlastnostem našly široké uplatnění ve stavebnictví (fasády, okna a dveře), automobilovém průmyslu, lehkém průmyslu atd.

T profily ze slitin 6060 a 6063

I profily

hliníkové profily I

Profily tvaru Z dodáváme z konstrukčních slitin hliníku 6060 a 6063. Jedná se o základní slitiny používané k výrobě lisovaných profilů. Tyto slitiny jsou velmi dobře svařitelné, vhodné k eloxování a dobře se obrábějí. Právě díky těmto vlastnostem našly široké uplatnění ve stavebnictví (fasády, okna a dveře), automobilovém průmyslu, lehkém průmyslu atd.

I profily ze slitin 6060 a 6063

T profily

hliníkove profily T

Profily tvaru T dodáváme z konstrukčních slitin hliníku 6060 a 6063. Jedná se o základní slitiny používané k výrobě lisovaných profilů. Tyto slitiny jsou velmi dobře svařitelné, vhodné k eloxování a dobře se obrábějí. Právě díky těmto vlastnostem našly široké uplatnění ve stavebnictví (fasády, okna a dveře), automobilovém průmyslu, lehkém průmyslu atd.

T profily ze slitin 6060 a 6063

Eloxované standardní hliníkové profily

Dodáváme eloxované standardní hliníkové profily, zadané po dohodě do výroby, pří minimalním množství 250 – 500kg . Existuje možnost výběru eloxované tloušťky v rozsahu 5-25 mikrometrů hliníkových profilů do délky 7 m v barevném provedení přírodní hliník, zlatý, brozn a černý. Více informací zjistíte na naši stránce Eloxovaní.

Profily standardních tvarů – další slitiny

Profily standardních tvarů dostupné taky ve slitinách:
6005A – AlSiMg(A);
6082 – AlSi1MgMn;

Na stránce Hliník naleznete užitečné informace o hliníkových slitinách.

Délka profilů

Standardní hliníkové profily vedeme v 4 a 6ti metrových tyčích.
Při objednání většího množství hliníkových profilů (300kg+) jsme schopni zajistit délku dle požadavků zákazníka.
Na základě požadavku zákazníka řežeme hliníkové profily na požadovanou délku s přesností +/-1mm.

Doprava

K dopravě využíváme služeb společnosti TOPTRANS. Zboží zasíláme po celé ČR a SR standardně do 24 hodin (délky 6 metrů do 48 hod.).
Možnost prodeje na dobírku je samozřejmostí.

Nenašli jste něco?

Pokud jste v naší nabídce nenašli to co požadujete, kontaktujte nás a pokusíme se společně najít řešení. Kromě standardních profilů dodáváme profily speciálního určení a taky výkresové profily podle specifické dokumentace.  U těchto profilů zabezpečíme také výrobu lisovacího nástroje. Nabízíme poradenství při konstrukci nového profilu. Více na domovské stránce.

Lakování

Na přání zákazníka nabízíme práškové lakování profilů. Více informací zjistíte na naši stránce Práškové lakování