Hliníkové tyče, desky a přířezý

hliníkové tyče a desky

Hliníkové tyče a desky

Hliníkové tyče a desky nabízíme v široké paletě rozměrů a slitin.

Jedná se zejména o tyče kruhové, čtvercové a obdélníkové. Na základě dlouholetých zkušeností v oboru, jsme připraveni poskytnout informace ohledně volby příslušné hliníkové slitiny vzhledem k výslednému použití. Náš široký sortiment kvalitních hliníkových tyčí mohou využívat jak individuální zákazníci tak menší nebo větší firmy. V případě zájmu nás kontaktujte.

Hliníkové desky ve formě přířezů se používají mimo jiné k výrobě částí strojů, automobilových dílů a podsestav, vstřikovacích forem pro plasty, slévárenských forem, lisovacích forem a mnoha typů nástrojů podle potřeby zákazníků. Zajišťujeme dělení hliníkových desek na požadovaný rozměr. Velký sortiment slitin a rozsah velikostí.

Hliníkové tyče

Tyče kruhové

tyče, profily, tyče, plechy a desky PROAL OstravaHliníkové tyče kruhové

Hliníkové kruhové tyče lisované nebo tažené z hliníku nebo hliníkových slitin. Velký počet slitin hliníku s různým způsobem zpracováním nabízí tyče nejrůznějších vlastností, které splňují náročné požadavky na výrobu součástí pro automobilový, letecký a lodní průmysl.

Tyče kruhové

Tyče ploché

tyče, plechy a desky PROAL OstravaTyče čtvercové a obdélníkové

HHliníkové tyče standardního tvaru: průřez čtvercový a obdélníkový. Všechny tyto Al tyče se vyrábějí podle platných norem EN, DIN nebo ASTM. V těchto normách je přesně stanoveno chemické složení, mechanické vlastnosti, rozměrové tolerance a požadavky na kvalitu povrchu.

Tyče ploché

Hliníkové desky a přířezy

hliníkové desky, přířezy a výpalky

Hliníkové desky a přířezy nabízíme v tloušťkách do 400mm a jakostech EN AW-1050A, 2017A, 2024, 5083, 5754, 6082 a 7075.
Na přání zákazníka zajišťujeme dělení hliníkových desek na požadovaný rozměr.

 Desky a přířezy

Délka tyčí

Hliníkové tyčí vedeme v 3 a 4ti metrových délkach.
Při objednání většího množství hliníkových profilů (300kg+) jsme schopni zajistit délku dle požadavků zákazníka.
Na základě požadavku zákazníka řežeme hliníkové profily na požadovanou délku s přesností +/-1mm.

Doprava

K dopravě využíváme služeb společnosti TOPTRANS. Hliníkové tyče a desky zasíláme po celé ČR a SR standardně do 24 hodin (délky 6 metrů do 48 hod.).
Možnost prodeje na dobírku je samozřejmostí.

Nenašli jste něco?

Seznamte se prosím i s další naší nabídkou. Pokud jste v naší nabídce nenašli to co požadujete, kontaktujte nás a pokusíme se společně najít řešení.

Kromě standardních profilů dodáváme taky výkresové profily podle specifické dokumentace.  U těchto profilů zabezpečíme také výrobu lisovacího nástroje. Nabízíme poradenství při konstrukci nového profilu.