Tyče a desky

Nabízíme širokou škálu hliníkových tyčí v různých hliníkových slitinách. Jedná se zejména o tyče kruhové, čtvercové a obdélníkové. Na základě dlouholetých zkušeností v oboru, jsme připraveni poskytnout informace ohledně volby příslušné hliníkové slitiny vzhledem k výslednému použití.

Náš široký sortiment kvalitních hliníkových tyčí mohou využívat jak individuální zákazníci tak menší nebo větší firmy. V případě zájmu nás kontaktujte.

Hliníkové desky ve formě přířezů se používají mimo jiné k výrobě částí strojů, automobilových dílů a podsestav, vstřikovacích forem pro plasty, slévárenských forem, lisovacích forem a mnoha typů nástrojů podle potřeby zákazníků. Zajišťujeme dělení hliníkových desek na požadovaný rozměr. Velký sortiment slitin a rozsah velikostí.

Hliníkové tyče kruhové

tyče kruhové hliníkové

Hliníkové kruhové tyče lisované nebo tažené z hliníku nebo hliníkových slitin. Velký počet slitin hliníku s různým způsobem zpracováním nabízí tyče nejrůznějších vlastností, které splňují náročné požadavky na výrobu součástí pro automobilový, letecký a lodní průmysl.

Hliníkové tyče ploché

tyče ploché a čtvercové

Hliníkové tyče standardního tvaru: průřez čtvercový a obdélníkový. Všechny tyto Al tyče se vyrábějí podle platných norem EN, DIN nebo ASTM. V těchto normách je přesně stanoveno chemické složení, mechanické vlastnosti, rozměrové tolerance a požadavky na kvalitu povrchu.

Hliníkové desky a přířezy

HLINÍKOVÉ DESKY, PŘÍŘEZY A VÝPALKY

Hliníkové desky a přířezy nabízíme v tloušťkách do 400mm a jakostech EN AW-1050A, EN AW-2017A, EN AW-2024, EN AW-5083, EN AW-5754, EN AW-6082, EN AW-7075. Na stránce Hliník naleznete užitečné informace o hliníkových slitinách.

Na přání zákazníka zajišťujeme dělení hliníkových desek na požadovaný rozměr.

Délka tyčí

Hliníkové tyčí vedeme v 3 a 4ti metrových délkach.
Při objednání většího množství hliníkových profilů (300kg+) jsme schopni zajistit délku dle požadavků zákazníka.
Na základě požadavku zákazníka řežeme hliníkové profily na požadovanou délku s přesností +/-1mm.

Doprava

K dopravě využíváme služeb společnosti TOPTRANS. Zboží zasíláme po celé ČR a SR standardně do 24 hodin (délky 6 metrů do 48 hod.).
Možnost prodeje na dobírku je samozřejmostí.

Nenašli jste něco?

Seznamte se prosím i s další naší nabídkou. Pokud jste v naší nabídce nenašli to co požadujete, kontaktujte nás a pokusíme se společně najít řešení.

Kromě standardních profilů dodáváme taky výkresové profily podle specifické dokumentace.  U těchto profilů zabezpečíme také výrobu lisovacího nástroje. Nabízíme poradenství při konstrukci nového profilu.